MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 6925143
nr 692 5143
Skänk
1800-tal, längd: 112, djup: 45, höjd: 128
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 april 2011
kl 19:53:17
550 kr
350 kr
750 kr
850 kr